WYSTAWA JASNOWIDZE 2 W BIBLIOTECE – ZAPRASZAMY

wpis w: Aktualności, Uncategorized | 0

Z radością informujemy, iż długo wyczekiwana wystawa jest już u nas a teraz pragnie tylko Waszej uwagi. Jeśli zechcecie do nas przyjść i ją obejrzeć to z pewnością nie będziecie mieć wrażenia, że zmarnowaliście cenny czas. Szczególnie polecamy ją tym, których zmysły są wyczulone na ilustrację w książkach dla dzieci. Wystawa pokonkursowa Jasnowidze 2016 przyjechała do nas z warszawskiego wydawnictwa książek dla dzieci Dwie Siostry, które patronuje i ocenia w konkursie wraz z międzynarodowym jury. W skład wystawy wchodzą reprodukcje 54 ilustracji z najciekawszych przesłanych na konkurs projektów. Wśród nich znajdują się prace grafików z Chin, Czech, Japonii, Polski, Słowacji, Słowenii, Turcji, Wielkiej Brytanii. Reprodukcje zostały oprawione w ramy co dodatkowo podkreśla ich charakter. Prace nie są podpisane – w katalogu wystawy (DO POBRANIA) możecie znaleźć ich tytuły i nazwiska autorów.