Zrób koronowirusową kartkę świąteczną! Wystarczy pobrać ten plik, wydrukować i za pomocą kredek lub farb domalować jajka.

wpis w: Aktualności, wydarzenia 2020 | 0

Gdyby nie pandemia, teraz robilibyśmy tę kartkę na warsztatach w bibliotece i cieszylibyśmy się swoim towarzystwem, dlatego demonicznie nadaliliśmy jej przydomek „koronowirusowa”. Kolorowanka pochodzi z aktywnościowej książki „Ptaki” Carrlla Cneut’a. Zróbcie zdjęcie i wyślijcie pracę na nasz adres email: gbp@porabka22wp.pl … Continued

Te święta będziemy musieli spędzić w domu z najbliższymi. Powoli wyczerpują się nam pomysły, czym wypełnić ten wspólny czas. Nasza propozycja, to książka czytana na głos.

wpis w: Aktualności, wydarzenia 2020 | 0

Dzieci to uwielbiają! Domowe biblioteczki, kryją skarby, które wystarczy „odkurzyć” – ważne, by wybrać taką, która sprawi przyjemność wszystkim😊 Czytanie, to także oglądanie pięknie wydanych albumów, a tych też w domach nie brakuje. Miłego głośnego czytania!