Jeszcze więcej książek do czytania!

wpis w: Aktualności, wydarzenia 2021 | 0

Od 2 września 2021 roku nasza biblioteka i filie umożliwiają swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

👏

Jak uzyskać kod aktywacyjny na 2021 r. ? Zapisani do biblioteki czytelnicy otrzymają go w bibliotece centralnej w Porąbce i w filiach (Bujaków, Czaniec, Kobiernice) osobiście, telefonicznie 33 10 60 41 i za pośrednictwem poczty elektronicznej porabka@bibliotekaporabka.pl . W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska (aby otrzymać kod należy być zarejestrowanym czytelnikiem).Kody wydawane będą po uprzedniej aktualizacji danych osobowych. Przypominamy, że osoby posiadające zobowiązania finansowe wobec biblioteki przed otrzymaniem kodu muszą najpierw uregulować wszelkie należności. Dotychczasowe kody są aktywne do wyczerpania limitu stron. Kody wydawane od 2 września ważne są przez 30 dni od momentu aktywacji. Po wygaśnięciu dostępu można pobrać w bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Dostęp do bazy LEGIMI zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.