KODY DO BAZY E-BOOKÓW

wpis w: Aktualności, Uncategorized | 0

Od 1 maja 2022 nasi Czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.
Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do filii bibliotecznej w Czańcu lub w Kobiernicach (GBP Porąbka) lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: czaniec@bibliotekaporabka.pl lub kobiernice@bibliotekaporabka.pl oraz podać imię, nazwisko (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem). Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.
Aby aktywować kod wejdź na www.empik.com/biblioteki/kod
i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.
Na początku każdego miesiąca wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025